Mūsų įmonė buvo įkurta 1992 metais ir nuo 1996 m. užsiima patalpų komforto kūrimu, oro kondicionavimo produktų projektavimu ir platinimu. Vadovaujant Ferroli Luciano, ir jo trijų sūnų pagalba, nuo 2005 metų esame aktyvi korporacija.
Nuo mūsų pirmųjų žingsnių konkurencingoje rinkoje, Italijoje, turime daugiau nei 40 atstovybių 34-iose šalyse visame pasaulyje, daugiau nei 350 aptarnavimo centrų, teikiančių greitą ir efektyvią pagalbą.

Mes didžiuojamės, kad turime vieną iš didžiausių aukščiausios kokybės asortimentų o nuolatinių tyrimų dėka esame pirmaujanti įmonė naujų produktų diegime.

Pasaulinė rinka

Sulaukę teigiamų atsiliepimų apie kokybę ir platų produktų asortimentą, 2005 m. nusprendėme išplėsti savo veiklą užsienyje.

Mūsų sėkmė viršijo lūkesčius. Šiandien „Advantix“ SPA yra 34 pasaulio šalyse. Mūsų aukštos kokybės oro kondicionavimo sistemos gali patenkinti visų dydžių gyvenamųjų, komercinių ir kitų patalpų poreikius, įskaitant viešbučius, ligonines, fitneso centrus, biurus, prekybos centrus ir kt.
Bendrovės būstinė yra Arcoloje, rytinėje Veronos dalyje, kur gaminami mūsų aukštos kokybės inverterių šilumos siurbliai. „Padova“ ir „Udine“ gamyklos gamina mūsų komercinius produktus nuo 20 kW iki 1500 kW.

2010 m. Pradėjome gaminti naujus inverterinius šilumos siurblius ir esame viena iš nedaugelio kompanijų pasaulyje, kurios yra įvaldžiusios šią technologiją.